Vítejte!

právě teď jste se dostali na neoficiální České stránky legendární Welšské kapely THE OPPRESSED.
Stránky dělám proto,že když jsem tuhle kapelu poznával,nebylo o ní nikde zhola nic. Budu tady shromažďovat věci,který různě najdu,ať už na netu ve fanzinech nebo opíšu z bookletů CD´s. Najdete tady texty,který není těžky někde sehnat,ale určitě si je někdo rád přečte. Nějaký ukázky ve formě mp3. Je tady taky kompletní diskografie... Tyhle stránky rozhodně nejsou pro každého! Tím myslím nějaký vypatlaný polomozky,kteří tvrdí že S.H.A.R.P je hnus a podobně. Udělejte si pořádek v hlavě DEMENTI !
SHARPs zde vždycky byli a budou! Oi! Lidé se nerozdělujou podl barvy pleti,ale podle toho co dělají ! Jinak upozorňuju,že z těhle stránek nejde nic uložit. Proč? Protože nesnáším to,jak každej na internetu krade od každýho a pak to vydává za svoje,FUCK OFF. Pokud ovšem budete po něčem tak nesmírně toužit a pošlete mi email,tak Vám všechno rád pošlu. Tak se tady příjemně bavte!

ps: Ještě bych chtěl dodat že jen opravdová P I Č A může tvrdit,že Oi! je hudba jen pro Skinheady. Není to pravda! Oi! Je stejně tak pro skinheady ,tak pro pankáče !

Aktualizovat , Přidat k oblíbeným položkám , Jít na předchozí stránku ,Odejít pryč , Nastavit tuto stránku jako domovskou